COMPEX jakie ma funkcje?

182 views 18:47 0 Comments 2023-05-17

Coraz więcej pań nawet tych szczupłych boryka się z problemem skórki pomarańczowej. Jego zniwelowanie nie jest proste. Na szczęście wiele klinik kosmetycznych oferuje zabiegi, które w prosty sposób pomogą Ci go zniwelować. COMPEX elektrostymulatory znakomicie nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zmniejszy cellulit, ale również zniweluje ból w strefach pleców czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to właściwie jest? Jest to jeden z najwspanialszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pozytywny rezultat organizmu poprzez wydzielany prąd o niewielkim napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie oraz rozluźnia. Kiedyś taki zabieg można było zrealizować tylko w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX potrafimy kupić i wykonać zabieg samemu w domu. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 jak działa? Jest to bardzo łatwe narzędzie, które emituje prąd poprzez elektrody nalepione na wskazane części ciała. Możemy wymienić dwa podstawowe rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego pokroju urządzenia mają dwa tryby pracy, Dlatego aby przeprowadzać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch specjalnych urządzeń. COMPEX są to niezwykle zaawansowane urządzenia na rynku. Korzystają z nich zasadniczo sportowcy, ale również doskonale sprawdzają się w terapii jak również przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy kupować w sklepach medycznych. Kluczowe jest abyśmy wybrali prawidłowe narzędzie do naszych oczekiwań.

Nie zawsze najkosztowniejsze oznacza najlepsze. Warto tutaj zaznajomić się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je nabyć w dwóch opcjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego wzoru, do dyspozycji będziesz miał różnorodne funkcje MI. Jest to innowacyjna technika, która sama zoptymalizuje narzędzie do stanu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być wyłącznie wykorzystywana za pomocą dodatkowego sensora, który znajduje się na specjalnym przewodzie. Pomiar mięśnia jest realizowany w określonym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł dokonuje pomiaru na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim okresiesą zauważalne wyniki? W okresie używania urządzenia możesz już zauważyć np zmniejszenie bólu. Jednak jest to rezultat tylko chwilowy. Na pewno przyniesie ulgę. Jednak żeby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX stosować regularnie. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni oraz nerwów. COMPEX w domu na co jest potrzebny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • przeciążenie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • ból barków ból pleców
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle miesiączkowe.

COMPEX czy warto? Jeżeli masz jeden z wymienionych kłopotów, warto na pewno kupić urządzenie oraz systematycznie stosować go w domu. Efekty są naprawdę szybkie. Jednak jeśli cierpisz na nowotwór, posiadasz rozrusznik serca lub epilepsję przed jego wykorzystaniem powinieneś skonsultować się z specjalistą. Te przypadłości raczej dyskwalifikują cię do wykorzystania COMPEX.

Tagi: