Jak wybrać roller z igłami do twarzy, w dobrej cenie?

126 views 18:57 0 Comments 2023-05-17

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, jakie cieszy się coraz większą sławą. Mikro- nakłucia to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się niezwykle wielka liczba osób. Jednak jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, by spełniał swoje pragnień i nam nie zaszkodził. W sklepach pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Jednak jaki wybrać dla nas. Nie jest to typowe zadanie|, ale pamiętajmy iż roller z igłami do twarzy ma zwykle za zadanie masaż i znakomicie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy choć część spośród nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te elementy mają wpływ na skutki swoich zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to kluczowe założenie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza cera robi się elastyczna i bardziej napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z używaniem odpowiednich kosmetyków, powoduje, ze kosmetyki lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak zrobić zabieg? Pewnie wiele salonów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, jednak jeżeli potrzebujemy i rozumiemy dobrze jak potrafimy go zrobić sami w domu. Roller z igłami do twarzy powinien mięć odpowiednią długość wypustek. Jeśli zależy nam na okolicach oczu igły nie powinny być większe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą odżywczego mleczka, a potem użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego buzi
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy odporni na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki działa już po kilku chwilach.
  • W kolejnym etapie podajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy powinien być też rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najlepiej serum mogło wejść w głębię skóry. Podczas zabiegu warto jest lekko naciągnąć skórę.
  • Po przeprowadzonym zabiegu należy oczyścić buzię oraz roller z igłami do twarzy i położyć go w oryginalnym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię należy położy krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które jednak po kilku dniach same się wchłoną. Należy także używać kosmetyki mocno nawilżające. Rezultat syntezy kolagenu jest długofalowy i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 długość igły, a częstość zabiegów.:

  • długość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy wykonywać co 2 dni
  • wielkość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób możemy wykonywać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg wykonujemy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia dobre efekty. Skóra staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie stają się mało widoczne. Zabieg jest mocno powszechny i uzyskałem grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupić w markowych sklepach medycznych.

Tagi: