Innowacyjny stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym jak go dobrać, aby się nam na nim wspaniale działało w klinice.

186 views 12:38 0 Comments 2022-09-27

Stół rehabilitacyjny z pilotem to standardowe wyposażenie gabinetów rehabilitacji, bez którego niełatwo jest rehabilitacje chorego. Na rynku osiągalnych jest sporo modeli stołów, które służą do różnego typu rehabilitacji, a ich budowa odpowiada konkretnym zapotrzebowaniom, by odciążyć rehabilitanta w czasie prowadzenia masażu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest prawdopodobnie najczęściej potrzebnym stołem wśród masażystów. Funkcja za pomocą pilota regulacji wysokości jest niezastąpiona, jeżeli zazwyczaj podczas terapii chcemy opuszczać i podnosić chorego. Nie potrzebujemy wtedy przerywać terapii tylko w przebiegu lekko regulować leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem idealnie sprawdzi się warunkach gdy z pomieszczenia korzysta, kilku masażystów. Wiemy, że każdy spośród nich posiada własne zasady pracy i będzie mógł łatwo dopasować wysokość do własnych potrzeb. Dla wygody terapeuty i chorego stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym został wyposażony w elektryczną regulację wysokości w normach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości VIP, dzięki czemu obicie jest antybakteryjne jak także odporne na zabrudzenie. Posiada także zagłówki z podnoszącym komfort dziurą na twarz i wygodne podpórki na dłonie.

Jak rozumiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest osiągalny w kliku opcjach kolorystycznych. Materiał powinien pasować kolorystycznie wnętrzu gabinetu. Rama na jakiej opiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest niezmiernie silna i jednocześnie może mieć różne odcienie. Barwiona jest ona proszkowo, a dobór kolorów jest niewątpliwie spory. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest wyposażony w kąta nachylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi względem ich kluczowej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być dodatkowo wyposażony w funkcje fotela. Przednia cześć stołu potrafi być unoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być dodatkowo wyposażony w elektryczna regulację środkowej części leżanki, którą potrafimy unieść na wskazaną przez nas wysokość. Oczywiście stół rehabilitacyjny z pilotem może posiadać te obie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości podstawowe wyposażenie:

  • opuszczane koła, dzięki tej czynności stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy przenosić w odpowiednie dla nas miejsce bez wyraźniejszego kłopotu
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest solidny i odporny na znaczne obciążenia, dzięki czemu podczas robienia terapii stół się nie wygina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath posiada podział leżanki na parę części w współzależności od własnych upodobań. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową powinien posiadać jak najwięcej łamań, dlatego tutaj najkorzystniej wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości w kliku konfiguracjach i cenach. Dlatego selekcjonując właściwy stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym powinniśmy zwrócić uwagę na preferencje rehabilitanta. Oczywiście musi się dodać im więcej funkcji tym wartość niestety będzie większa. Warto natomiast mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był dobrej klasy, świadczy to także o naszym gabinecie.

Tagi: