Jak wybrać idealny stół stacjonarny sumer, tak by idealne pasowały do naszego gabinetu?

188 views 18:09 0 Comments 2022-09-21

Stół rehabilitacyjny sumer to normalne wyposażenie każdego gabinetu do masażu. Nie zawsze każdy stół sumer będzie właściwy dla każdego fizjoterapeuty. Jak wybrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, żeby były dla nas najbardziej komfortowe podczas pracy. Stoły sumer są tworzone przez polskiego producenta i znakomicie nadają się do przeprowadzania na nich masażów manualnych . Możemy wyróżnić ich kilka rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich istotna korzyścią jest możliwość regulacji kąta pionizacji w przedziale 0-87 stopni. Ta funkcja jest nieodzowna przy regularnych ćwiczeniach, a sterowanie nią za pomocą pilota usprawnia masaż fizjoterapeuty. Stół stacjonarny sumer może występować w kilku kolorach. Posiadamy wielki wybór barw, dzięki czemu zwykle znajdziemy odpowiedni odcień, który idealnie wpasuje się do naszej kliniki. Wiemy jak jest to ważne dlatego stoły sumer posiadają naprawdę dużą ilość odcieni materiałów – nie tylko odcieni, ale także obić od tradycyjnych do dodatkowo płatnych czyli premium, które cechują się powłoką antybakteryjną, ale także są odporne na zabrudzenia.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego istotna zaletę jest elektryczna regulacja ustawienia leżanki. Jest on jednym z bardziej zaawansowanych stołów. Wykorzystywany jest głównie w prywatnych gabinetach do masażu, ale też do kinezyterapii personalnej. Stoły elektryczne sumer mają regulację sprężynową zagłówka. Potrafimy nim sterować od -60 do 60 stopni. Zagłówek posiada bardzo stabilną budowę także jest wytrzymały na obciążenie.

Jak każdy stół stacjonarny sumer ma antypoślizgowe koła, które dają komfort pracy przy masażu. Konstrukcja stołu jest bezpieczna nie ślizga się, co jest nadzwyczaj ważne przy pracy fizjoterapeuty. Stoły sumer posiadają solidną ramę barwioną proszkowo, tutaj również powinniśmy skorzystać z wyboru odcieni, aby cała konstrukcja pasowała do naszego wnętrza. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą mieć dodatkowo doposażenie za opłatą:

  • Stół sumer ma zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – ma zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie zastosowanie w przypadku polepszenia komfortu pacjenta leżącego na brzuchu. Pozwala on takie położenie pacjenta aby masaż górnej części pleców był jak najbardziej wydajny i przynosił pacjentowi przyjemność.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze dodatkowym siłownikiem o dużej mocy, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wyselekcjonować dobry stół rehabilitacyjny sumer musimy zachować zdrowy rozsądek i nabyć, taki który będzie nam pod względem funkcjonalności najbardziej pasował. Stół sumer możemy zakupić już od kilkunastu tysięcy, ale z specjalnym wyposażeniem cena może być większa. Nie zawsze opłaca się mieć wszystkie dostępne dodatkowe wyposażenia, gdyż może się okazać, że z większość nie będziemy korzystać. Stoły elektryczne sumer są to przecież jedne z najkorzystniejszych stołów na rynku i cieszą się wielką popularnością wśród fizjoterapeutów. Niektórzy postanowią zakupić stół elektryczny sumer, gdyż jest on dla nich najlepszy. Zakres funkcji jest istotniejszy, co umożliwia pracę. Innym masażystanatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne ekstra urządzenie jest dla nich zbędne lub po prostu za drogie. Musimy jako specjaliści wyselekcjonować mądrze aby stoły sumer, spełniły nasze oczekiwania w 100%.

Tagi: