Jakie skutki da nam wałek wieloigłowy lyapko i kiedy właściwie jest go wykorzystywać.

104 views 12:43 0 Comments 2022-12-01

Wałek igłowy uniwersalny to znakomite narzędzie o dużym spectrum działania. Został zauważony i jest polecamy przez rehabilitantów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez wiele ludzi jest niedoceniony, bo jego kolce nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, który ma na swojej powierzchni specjalne kolce. Kolce mogą być wyprodukowane z niklu lub sztucznego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm ma także funkcyjną rączkę, która ułatwia prowadzenie rolki z kolcami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może posiadać różnie umiejscowione wypustki, jakie tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie zranić naszej skóry. Dlatego jest on zalecany dla kobiet ze cerą delikatna. Kolce i wypustki sprawiają, że zwiększa się przepływ krwi i limfy oraz poprawia dopływ tlenu do mięśni, co przyspiesza regenerację i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest wykorzystywany do penetracji dużych mięśni, aby korzystniej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie zrobić bez igieł roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie rzutować na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Kolce na wałeczku są perfekcyjnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba denerwować się o celowanie w istotne punkty.

Do obciążeń dochodzi zwykle podczas ćwiczeń i wykonywanych treningów niesystematycznie. Dlatego w tym wypadku doskonale sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, który nie tylko rozluźni nasze mięśnie, ale również poprzez nakłuwanie naszej skóry zwiększy ukrwienie wyselekcjonowanych części ciała. Wałek igłowy uniwersalny dokładamy do bolącego miejsca i zaczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy odczuwać ból. Tego rodzaju masaże nie należy często do łatwych, a czuty dyskomfort może sprawiać nam dosyć duży dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 to dużo zalet z jego stosowania

  • redukuje skórkę pomarańczową
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • zmniejsza stres
  • poprawia przepływ limfy
  • niweluje pojawienie się kontuzji.
  • automasaż wykonywany za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz pobudza produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm wykorzystuje się bardzo szybko i każdy z nas może go nabyć w profesjonalnym sklepie. Cena jego nie jest duża, a rezultaty zabiegu odczujemy już po 10 minutach masowania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga dobrej umiejętności i opanowania odpowiedzi własnego ciała. Możemy dobrać wałek lyapko średni z drobniejszą liczbą igieł, dla osób, które nie wykorzystywały go jeszcze, jednak bardzo by chciały zacząć. Ilość i ustawienie wypustek jest tu wyjątkowo znaczące i każdy powinien dopasować optymalne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji także winna być przystosowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest regularnie jednak także przez osoby rozpoczynające przygodę ze sportem.

Tagi: