Jak dobrać odpowiednie bańki chińskie antycellulitowe, aby można było zobaczyć szybko skutki ich działania.

102 views 14:17 0 Comments 2022-11-15

Cellulit jest problemem wielu osób. U kobiet pojawia się właśnie najszybciej, ponieważ za jego powstanie są odpowiedzialne żeńskie hormony płciowe estrogeny. W bitwie z nim świetnie sprawdzają się bańki chińskie do masażu na cellulit. Bańki chińskie na cellulit są propozycją mało agresywną, ale powinno się wiedzieć które dobrać także jak je wykorzystywać. Na skórkę pomarańczową idealnie sprawdzają się bańki gumowe, bezogniowe. Ich historia sięga blisko 3000 tysięcy lat także wywodzą się one z Chin. Bańki chińskie antycellulitowe występują w różnych kształtach. Najmniejsze mają wielkości około 2 cm największe dochodzą do 10 cm. Zabieg nimi polega na utworzeniu podciśnieniu. Bańka chińska antycellulitowe zasysają skórę, powodując szybki masaż tkanki i intensywniejsze krążenie. Efektem tego jest mocniejsza przemiana materii i zwalczanie tkanki tłuszczowej. Warto też zauważyć, że zabieg przywraca skórze wygładzenie i elastyczność. Bańki chińskie do masażu na cellulit skutkuje, że przemiana materii staje się szybka. Substancje toksyczne i niepotrzebnych produktów przemiany materii są wydalone z układu co uniemożliwia w sposób szczególny pojawienie się skórki pomarańczowej. Bańki chińskie do masażu na cellulit też redukują tkankę tłuszczową, modelują sylwetkę, oraz co najważniejsze regulują gospodarkę wodną organizmu.
Bańki chińskie antycellulitowe jak rozpocząć masaż?
Na samym początku skóra powinna być właściwie oczyszczana i osuszona. Aby bańki chińskie do masażu na cellulit zdały egzamin skóra musi być również dobrze nakremowana za pomocą oliwki. Idealnie sprawdzą się tutaj naturalne środki ja olejek makadamia. Później przyłożymy bańkę odpowiednich rozmiarów do wybranej partii uda i przystępujemy do zabiegu. Powietrze powinno się zassać tak by w bańce wykształciła się próżnia. Istotne jest, by bańkę przesuwać, a nie ciągnąć do góry. powinno się również myśleć o możliwości wymiany ciśnienia zasysania mniej czy bardziej naciskając bańkę.

Taki zabieg powinien trwać około 30 minut. Zupełnie nie wykonywać zabiegu bańką chińską na stojąco – wtedy siła grawitacji ciągnie limfę i krew w dół, więc zabieg nie przynosi korzystnych efektów.
Bańki chińskie do masażu na cellulit które dają rezultaty?
Bańki chińskie cellulit dają dużo zadowalające wyniki, jeżeli masaż robiony jest systematycznie. Już po paru tygodniach charakterystyczne jest zmniejszenie się skórki pomarańczowej, a po jakiś 6 miesiącach zupełny jego zanik. Bańki chińskie antycellulitowe na pewno pomogą nam zniwelować skórkę pomarańczową, ale miejmy na uwadze, że naturalna dieta, również przyczyni się do jego zniwelowania. Dlatego, że podczas trzymania diety usuwana jest tkanka tłuszczowa, która jest powodem skórki pomarańczowej. Poza tym zdrowa dieta, bogata w należyte wartości kaloryczne, oddziałuje na wygląd i kondycję skóry. Używanie bańki chińskie do masażu na cellulit na pewno pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie, ale miejmy na uwadze, że ruch fizyczny jest również potrzebny, aby tkanka tłuszczowa wolno zanikała.

Tagi: