Jak nabyć bardzo dobre bańki chińskie masaż twarzy, aby szybko wyniki były widoczne

148 views 12:34 0 Comments 2022-11-09

Bańki chińskie masaż twarzy jest coraz bardziej popularny w w Polsce. Możemy także spotkać się z nazwą „facial cupping” , jednak aby masaż dawał rezultaty powinno się go wykonywać często i jeżeli nie posiadamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają wymiar grzybka, a pierwsze wieści o nich możemy wyszukać już w starożytnym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego alternatywą może być powszechny masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w czasie masażu stosuje się jednak specjalne urządzenia – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez wciśnięcie bańki. Stworzone są one ze określonej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy pomogą nam się zrelaksować, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w okresie masażu maleje. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak wykorzystywać? Na samym wstępie musimy dobrze zmyć makijaż. Możemy do tego zastosować mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku kosmetyki. Musimy też wykorzystać piankę lub tonik, aby nasza skóra miała dobre PH. Cerę powinno się właściwie nakremować, aby bańki mogły się po niej poruszać płynnie. Do tego masażu możemy wykorzystywać równe skoncentrowane kremy, które w okresie masażu wchłonie nasza skóra. Bańki chińskie do twarzy na samym wstępie wykorzystuje się je w taki sposób aby pobudzić prace kluczowych naczyń limfatycznych. W kolejnych etapach bańki chińskie na twarz używa się od środka do zewnątrz tak aby zlikwidować nadmiar limfy.

Czoło i skronie masujemy okrężnymi ruchami. Po masażu skóra jest trochę zarumieniona. Dzieje się tak, ponieważ mocno pobudzamy krążenie krwi w tych partiach. Jeśli w czasie masażu czujesz ból powiedz, aby specjalista podniósł troszkę bańki tak, aby dostało się do niej powietrze. Nie powinnaś już później odczuwać bólu. Bańki chińskie masaż twarzy zwykle trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego miejsca, cery klienta też takich działań dodatkowych, jak masaż odprężający po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich wyników możemy się spodziewać po ich stosowaniu:

  • spłycenie zmarszczek
  • Wpłynie na poprawę elastyczności i jędrności skóry,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny,
  • Poprawi ukrwienie tkanek

Rezultaty widoczne są już po około 1,5 miesiącu stosowania. Bańki chińskie masaż twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość powinna być dostosowana do osobistej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po ukończonym masażu, można nałożyć maskę, która również utrzymania efektów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich używać.?

  • cera naczyniową
  • żylaki oraz dolegliwości układu krążenia,
  • innego typu nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Skoro już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, iż ich funkcjonowanie przynosi rezultaty, jednak musimy na nie poczekać. Warto jest zwykle przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, byśmy mogli poczuć się w całkowicie odprężeni.

Tagi: