Bańki chińskie do masażu jak wybrać te najwłaściwsze w sklepach i czym się od siebie odróżniają?

99 views 15:27 0 Comments 2023-02-09

Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej rozpowszechnione. Co prawda istniały już stosowane w naprawdę dawnych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe pochodzą z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu potrafią być zbudowane z rożnego materiału możemy poznać:

  • bańka silikonowa antycellulitowa silikonowa
  • bańki chińskie antycellulitowe do masażu gumowe
  • bańki chińskie antycellulitowe szklane.

W zależności od ich sposobu stosuje się je na różne sposoby:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – użytkowane są zwłaszcza przez rehabilitantów i wykorzystywane w odpowiednich punktach na ciele określonych właśnie przez schematy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu próżniowe – ich idea działania opiera się na wyssaniu powietrza i zrobienia podciśnienia. Są one używane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają tlen dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tu poprzez nacięcia na ciele krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy kupić praktycznie w każdym sklepie kosmetycznym. Są one do kupienia w rozmaitych kształtach i odcieniach. Najbardziej atrakcyjne są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one systematycznie używane w klinikach podczas masażu. Dużo z nas także wykorzystuje je w domu w momencie stałej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże używane są na części ciała takie jak plecy czy nogi.

Bańki chińskie do masażu mniejsze używane są do masażu przedramienia a malutkie do masażu twarzy. W zamierzchłych czasach zazwyczaj stosowano bańki ogniowe i były one wykorzystywane do leczenia przeziębienia lub zapalenia płuc. Obecnie powszechnie używa się bańki chińskie antycellulitowe jako zabieg idealny do usuwania cellulitu czy spalania tłuszczu. Jak używać bańki chińskie do masażu w domu. Skóra powinna być umyta. Zabieg bańkami polega na zassaniu powietrza do wnętrza bańki, ale aby właściwie był wykonywany nasza cera musimy być dokładnie naoliwiona. Do tego masażu najbardziej zalecane są kremy naturalne jak pomarańczowy czy lawendowy. Jeśli bańki chińskie do masażu pozostaną zassane zbyt mocno może pojawić się siniak. By uniknąć takiej okoliczności zwykle możemy trochę odgiąć bańki chińskie antycellulitowe. Zabieg nie powinien sprawiać nam dyskomfortu, więc dobrze jak na chwila podstawowych serii wybierzemy się do specjalisty, który zaprezentuje nam jak masować nasze ciało. Musimy również zwrócić uwagę na to żeby zabieg był przeprowadzany w stronę serca przenigdy nie na odwrót co jest szalenie istotne. Również ruchy winnym być okrężne i precyzyjne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być realizowany regularnie co 2-3 dni. Korzystnie jest także po takim masażu zastosować kremy antycellulitowe rozgrzewające, które mają za zadnie spalić tkankę tłuszczowa. Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być wykorzystywane przez kobiety z problemami sercowymi, jak także przez kobiety ze cerą naczyniową. Po takim masażu mogą pojawić się pęknięte naczynka, które będziemy musieli zamykać tylko laserem. Zatem warto jest przed masażem zasięgnąć oceny masażysty. Skoro już zdecydujemy się na ich kupno, pamiętajmy aby wybrać optymalne dla nas. Możemy także przeczytać oceny i wyselekcjonować takie, które cieszą się najkorzystniejszymi. Bańki chińskie do masażu są naprawdę świetną wersją na naprawę swojej figury, a zabieg jeżeli jest realizowany poprawnie należy do miłych.

Tagi: