Gdzie dobrać odpowiednie leżanki rehabilitacyjne, by były funkcjonalne dla pacjenta.

105 views 17:04 0 Comments 2022-10-07

Kozetki rehabilitacyjne dobrze sprawdzają się zarówno w gabinetach masażu jak i gabinetach lekarskich. Leżanka do rehabilitacji są opracowane w taki sposób, aby komfortowo pracowało się na nich rehabilitantom, lecz również pacjent w okresie terapii czuł się dobrze.
Leżanki rehabilitacyjne możemy podzielić na dwie grupy:

  • 1. kozetki rehabilitacyjne standardowe bez dodatkowego wyposażenia
  • 2. leżanki rehabilitacyjne elektryczne, jakie możemy spotkać zawsze w prywatnych gabinetach.

Jak każdy pewnie z nas wie leżanka do rehabilitacji to meble, na jakich badamy chorego. Występują nierzadko na uczelniach lub w instytucjach medycznych. Podstawowe wyposażenie normalnej – leżanka do rehabilitacji to partia do leżenia oraz bezpieczne nogi, jakie dysponują określone antypoślizgowe zabezpieczenie. Kozetki rehabilitacyjne możemy spotkać w bardziej rozbudowanej formie czyli elektryczne. Na pewno różnią się one cena, gdyż ilość funkcji może być przez nas doprecyzowana. Leżanki rehabilitacyjne można przystosować do terapii czy potrzeb pacjenta, oraz pod względem ustawienia linii zagłówka, wsparcia i nóg. Możemy też – leżanka do rehabilitacji 1 sekcyjna, 2 sekcyjna, 3 sekcyjna lub 4 sekcyjna. Którakolwiek z sekcji potrafi się dodatkowo rozkładać na wiele części. Im stół ma więcej sekcji także ma więcej części, tymże jest bardziej mobilny oraz funkcjonalny. Regulowany zagłówek umożliwia badanie chorego oraz przygotowywanie zabiegów również w pozycji półleżącej, jak i siedzącej. Kolory – leżanka do rehabilitacji są tutaj niezwykle oryginalne.

Możemy dobrać ze tradycyjnych kolorów lub zakupić droższe obicie. Kozetki rehabilitacyjne posiadają też możliwość lakierowania proszkowego nóg na dobrany przez nas odcień, który będzie nam pasował do gabinetu. Jest to przecież dodatkowa możliwość za którą musimy zapłacić. Na rynku oczywiście możemy spotkać kozetki rehabilitacyjne używane. Jest to dobra propozycja dla kobiet jakie otwierają gabinet i nie posiadają pieniędzy na zakup nowej. Opłaty na 100% będą niższe, a większość gabinetów po prostu nie może pracować bez niej. Musimy mieć na uwadze, iż z rozwojem lat jak każda rzecz ulega zniszczeniu i jeżeli zdecydujemy się na nabycie używanej leżanki musimy ją dokładnie obejrzeć, a najkorzystniej poprosić o Fv nabycia. Leżanka do rehabilitacji zakup jej nowej to cechy takie jak idealna jej sprawność techniczna pod jakimkolwiek względem, bez ryzyka niekontrolowanego rozluźnienia się części kozetki, co mogłoby skutkować uszkodzeniem ciała. Leżanki rehabilitacyjne powinniśmy kupować wedle naszych potrzeb. Winnym być one dostosowane do spraw szpitala, gabinetu, pracy rehabilitanta, ale także potrzeb oraz pragnień pacjentów. Leżanka do rehabilitacji należy uprzedzić wyłonieniem zasad, jakimi są duże obciążenie, regulacja wysokości, wielkość blatu oraz zastosowanie. Te wszystkie czynności pozwalają nam bezpieczną pracę z pacjentem, a samemu pacjentowi na odczuwanie mniejszego dyskomfortu podczas badania. Kozetki rehabilitacyjne jest ich rzeczywiście szeroki wybór na rynku i każdy odnajdzie dla siebie odpowiednią. Ja proponuję zakup ich w hipermarketach internetowych, gdyż jest ich tam najwięcej zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyboru kolorów.

Tagi: