Usługi serwisu stolarki okiennej – pytanie czy da się na tym zarobić? Czy to jest dobry oraz dochodowy biznes?

W nowych mieszkaniach czasem montuje się okna drewniano-aluminiowe. Surowe aluminium dobrze pokazuje się na nieszablonowych fasadach.
 Przedsiębiorstwa z branży BPO / SSC w Krakowie i Trójmieście zauważyły najwyższy udział popytu w sektorze usług. JLL podsumował działalność firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych na czołowych rynkach biurowych w Polsce.  W zeszłym roku najemcy reprezentujący sektor nowoczesnych usług biznesowych wynajęli ok. 380 000 mkw., Co oznacza jedną czwartą całościowego zapotrzebowania w głównych miastach, i ponad 50% popytu na powierzchnię biurową w największych miastach poza Warszawą.
Jest to rezultat bardzo podobny do osiągniętego w 2017 r., Ilustrujący ważną rolę, jaką odgrywają przedsiębiorstwa z sektora nowoczesnych usług biznesowych zarówno na rynku usług, jak i polskiej gospodarce. Warto zwrócić uwagę nie tylko na sposób, w jaki przedsiębiorstwa z branży BPO / SSC wspomagają rozwój sektora usług w Polsce, ale także – jak zmieniają jego jakość. Najemcy z branży usług biznesowych poszukują zrównoważonej, współczesnej przestrzeni biurowej, która zapewniałaby ciekawy design oraz była wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne, co z kolei przekłada się na zwiększoną podaż owych powierzchni. Dlatego możemy konkurować z czołowymi rynkami Europy Zachodniej pod kątem jakości oferowanych usług.

Serwisowanie stolarki okiennej – pytanie czy da się na tym zarobić? Czy to jest dobry oraz rentowny biznes?

Według danych JLL najistotniejszy wkład w wynajętej powierzchni biurowej w 2018 r. Miał Kraków – 64% (ponad 130 000 mkw. W formie umów najmu). Drugie miejsce zajmuje Trójmiasto z 57% (prawie 50 000 mkw.), A później Wrocław z 52% (ponad 80 000 mkw.), Gdzie podpisano dwie największe umowy najmu w 2018 roku Największe umowy najmu zostały zawarte przez takie firmy jak: IBM (ok. 18 000 mkw., Wojdyła Business Park Wrocław), Nokia 16 000 mkw. (Green Towers, również Wrocław). Trzecia największa transakcja została dokonana w kompleksie Enterprise Park w Krakowie, w którym Aptiv postanowił odnowić i powiększyć swoją powierzchnię do 15 000 mkw.
JLL jest liderem w reprezentowaniu firm z branży nowoczesnych usług biznesowych i pierwszą firmą konsultingową, która dostrzega potencjał tego działu jako jednej z najdynamiczniej rozwijających się odnóg współczesnej gospodarki. W ubiegłym roku fachowcy z JLL brali udział w umowach najmu na ok. 100 000 mkw., Podpisane przez przedsiębiorstwa BPO / SSC, w tym IBM, UBS, Cisco, Standard Chartered Bank (świeży inwestor na rynku warszawskim i krajowym), Accenture, Olympus (nowy inwestor we Wrocławiu), Clariant, Ricoh, AstraZeneca , Foss (nowy inwestor w Warszawie), Dentons EMEA Business Services a także wiele innych.
Porównaj ceny okien – http://twoje-okna.com/