Jaki typ szyb stosowany jest w oknach z pcv? Czy szyba w oknach jest wytrzymała?

Co należy sprawdzić przed instalacją podwójnego oszklenia. Przed instalacją podwójnego oszklenia w w budynku  jest parę rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę.

Jako wiodący producent  szkła, wiem jak ważne jest dla swoich handlowych i mieszkalnych klientów, aby uzyskać idealne rozwiązanie szkła dla każdego indywidualnego celu . Szkło hartowane jest dodziesięciu razy mocniejsze niż najpopularniejsze szkło o tej samej grubości. Dzięki lepszej wytrzymałość, szkło hartowane umożliwia architektom oraz budowniczym znacznie szerszy zakres zastosowania szkła w budynkach Szkło spełnia wysokie normy ostrożności dla szkła poddanego na  uderzenia przez człowieka przy wysokim poziomie dotkliwości. Wszędzie tam, gdzie zalety zwykłego szkła wymagają połączenia z dodatkową wytrzymałością, bezpieczeństwem i odpornością na gorąco, szkło hartowane może przedstawić kompletne i znane rozwiązanie.

Posiadamy bogatą ofertę asortymentu składanych szyb potrójnych, przesuwnych, francuskich i drzwi wyjściowych, a również szereg stałych bez obudowy rozwiązań oszklenia i ścian osłonowych, oświetleń pomieszczeń dachowych, lampionów i opcji chodzenia po szkle. Możesz poprosić o próbkę szkła i pobrać wszelkie potrzebne nformacje techniczne dla swojego projektu. Zajmujemy się na współpracę z Państwem.

Porównaj ceny okien – http://twoje-okna.com/