Promocje

Czy twoje stare okna są warte naprawy?
Prawie zawsze możesz naprawić i przywrócić stare okna, jeśli jesteś skłonny poświęcić czas i znaleźć sprzęt zastępczy. Ale to nie zawsze jest warte wysiłku i kosztów. Główne problemy to:

Gnić. Kiedy zaczyna się gnicie, trudno jest się zatrzymać, chyba że zdecydujesz się zastąpić zgniłe drewno (trudne zadanie), a następnie utrzymywać je regularnie. Rozważ wymianę.
Ugięcie okien skrzydłowych. Zwykle można wymienić zużyte mechanizmy korbowe, ale zgięte lub zużyte zawiasy są twardsze, a wymiana nie zawsze rozwiązuje problem. Rozważ nowe okna.
Zamglone dwuszybowe szkło. Zaparowania występującego między szybami nie można naprawić. Wymiana szkła (czasami całe skrzydło) jest jedynym rozwiązaniem. Jest to często trudne i kosztowne, jeśli robi to zawodowiec. Porównaj koszt „napraw” z kosztem nowego okna.
Trudno znaleźć sprzęt zastępczy. Zadzwoń do producenta okna lub lokalnego sprzedawcy okien, jeśli możesz zidentyfikować markę okna i numer modelu. Wiele trudno dostępnych części jest dostępnych u dostawców online. Ale często nowe okna są jedyną opcją.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/swietokrzyskie

http://twoje-okna.com/warminsko-mazurskie

http://twoje-okna.com/zachodniopomorskie

http://twoje-okna.com/podlaskie