cennik i oferta

Opcja 1: Najłatwiejszym sposobem wymiany okien jest usunięcie starych skrzydeł i wsunięcie wkładki okiennej do starej ramy. Dostajesz korzyści ze szkła o wysokiej wydajności, odporności na warunki atmosferyczne i bezobsługowego wyglądu zewnętrznego przy minimalnym wpływie na wygląd Twojego domu.

Aby rozpocząć proces, wystarczy zmierzyć ramkę i zamówić nowy zespół drewna lub winylu, aby go dopasować. To działa zawsze w przypadku okien z podwójnym zawieszeniem (przesuwanym w górę iw dół), ale tylko czasami w przypadku skrzydeł (wysuwanych) i przesuwnych. Dealer okien doradzi Ci w sprawie dostępnych opcji. Możesz też zdecydować się na wymianę skrzydła, która działa tylko w przypadku podwójnego zawieszenia. Możesz ukończyć zmianę w ten sposób za około godzinę na okno (lub znacznie mniej po nauczeniu się lin na pierwszym!). Ale to podejście ma kilka wad. Stara rama musi być wolna od zgniotu i dość kwadratowa. Nadal musisz utrzymywać zewnętrzną drewnianą ramę i wykończenia.

Opcja 2: Całkowicie wyrwij stare okno i ramę i włóż nową. Zwykle musisz przejść tą trasą z oknami skrzydłowymi i suwakami. Ten projekt trwa dłużej i jest trudniejszy, ponieważ trzeba usunąć wykończenie zewnętrzne i wewnętrzne, uczynić nowe okno odpornym na warunki atmosferyczne, a następnie wymienić wykończenie. Zaplanuj cały dzień na okno.

Z drugiej strony, ta metoda pozwala na rozpoczęcie świeżości dzięki nowemu, odpornemu na warunki atmosferyczne i niewielkiemu okienku. I masz możliwość zmiany kształtu otworu i zmiany rozmiaru okna, gdy jesteś na nim.

Należy pamiętać, że powikłania mogą pojawić się, jeśli stare okno nie ma wykończenia zewnętrznego. Czasami cegły, sztukaterie, siding winylowy lub inne materiały sidingowe przylegają do ramy okiennej. W takich sytuacjach konieczne może być usunięcie lub wycięcie bocznicy, aby wyjąć stare okno i nowe okno, a następnie załatać lub przywrócić bocznicę do końca.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/wielkopolskie

http://twoje-okna.com/kujawsko-pomorskie

http://twoje-okna.com/malopolskie

http://twoje-okna.com/lodzkie